Òåchnologija

APSAUGINIO KALMATRON MIŠINIO NAUDOJIMO TECHNOLOGIJA

Apdorojami paviršiai gali būti suskirstyti į dvi grupes:

1. Nauji arba eksploatuojami pakankamai glotnūs paviršiai, kurie yra nežymiai suirę ar pažeisti.

2. Seni, ilgai eksploatuojami arba prastos kokybės paviršiai, kurie yra žymiai suirę ar pažeisti; plytų mūriniai.

 

Paviršiaus paruošimas: Nuo apsaugotino paviršiaus yra šalinamas purvas, dažai, organinės medžiagos ir kt. – pradžioje drėgno valymo būdu, po to – grandikliais, glaistytuvais ar analogiškais įrankiais (jeigu paviršius yra stipriai suiręs, valoma tol, kol pasirodo nepažeista betono struktūra). Esant dideliam paviršiaus plotui, yra tikslinga naudotis smėliasroviais mechanizmais ar vandens-smėlio srauto agregatais.

Esant tankiai cemento plėvelei apsaugotino betono paviršiuje, rekomenduojama padaryti ne didesnio kaip 100 mm žingsnio ir 3-4 mm gylio įkartas šachmatine tvarka. Įkartos gali būti daromos perforatoriumi, kirstuku ar kitokiu analogišku įrankiu. Rūdys nuo apnuogintos armatūros yra šalinamos metaliniais šepečiais. Leidžiama naudotis rudžių keitikliais.

Nuvalytas paviršius yra drėkinamas vandeniu tol, kol betonas prisotinamas vandens. Pagrindinės sąlygos: tvirta pagrindo struktūra, atviros kapiliarų poros.

Paviršius yra laikomas paruoštu, jeigu jis yra švarus, šiurkštus prisilietus, gausiai sudrėkintas.

Skiedinio paruošimas: kristalinė hidroizoliacija KALMATRON pilamas iš pakuočių į statybiniam skiediniui skirtą talpą; jo kiekis turi būti pakankamas ne daugiau kaip 40 min. darbo (esant 1,6-2,4 kg/m2 sąnaudoms, priklausomai nuo užtepamo sluoksnio storio: 1-1,5 mm); pridedamo vandens kiekis turi sudaryti 30% mišinio svorio. Kruopščiai išmaišoma mechaniniu arba rankiniu būdu ne mažiau kaip 10 min.

Pastaba: paruošto KALMATRON skiedinio negalima skiesti papildomu vandens kiekiu.

Apsauginio KALMATRON mišinio užtepimas: Prieš užtepant apsauginį sluoksnį paruoštas apsaugotinas paviršius yra sudrėkinamas, po to apsauginis KALMATRON mišinys užtepamas 1-1,5 mm sluoksniu, naudojant tinkavimo darbų techniką arba pneumatinio purškimo metodą (sąnaudos: 1,6-2,4 kg/m2).

Prieš KALMATRON mišinio užtepimą apsaugotinas paviršius yra drėkinamas ir gruntuojamas KALMATRON mišiniu, paskiestų iki "pieno" konsistencijos, po to paruoštas skiedinys yra užtepamas tokio storio sluoksniu, kuris yra pakankamas glotniam paviršiui suformuoti.

Rekomendacijos: Dvi paras po mišinio užtepimo paviršius turi būti laikomas drėgnas, periodiškai jį drėkinant ir, esant reikalui, apdengiant pirmalaikiam išdžiūvimui išvengti.

Nepavojingumas aplinkai: kristalinė hidroizoliacija KALMATRON nėra toksiška; jis taip pat yra negaisrus ir nesprogus. Leistas naudoti ūkinio ir geriamojo vandens tiekimo sistemose.

Pakuotė: 25 kg svorio popieriaus arba polietileno paketas.

Saugojimas: Saugojamas uždaruose sandėliuose ant padėklų. Gali būti štabeliuojama ne daugiau 10 paketų vertikalia kryptimi.

 

Naudojimo rekomendacijos...

Pagrindinė>>Technologija

 

UAB"Imgalsa"; Eišiškių pl.28, Vilnius, Lithuania, LT-02184; +37068441932; kalmatronas.info@gmail.com